Duhová školka

🌈 PÍSNIČKY MALOVANÉ ŠTĚTCEM - kalendář na rok 2025

🌈 PÍSNIČKY MALOVANÉ ŠTĚTCEM - kalendář na rok 2025

Nové autorské písničky pro děti s ilustrovaným kalendářem a dvanácti nahrávkami písniček bude v prodeji od listopadu 2024.

Více informací najdete v části Akce.

🌈 Provozní doba školky

🌈 Provozní doba školky

Provozní doba školky se od září 2024 upravuje

z důvodu adaptací nových dětí (úprava platí do odvolání).

pondělí 7.30 - 13.00

úterý 7.30 - 17.00

středa 7.30 - 17.00

čtvrtek 7.30 - 17.00

pátek 7.30 - 13.00

🌈 KROUŽKY PRO DĚTI VE ŠKOLNÍM ROCE 2024-2025

🌈 KROUŽKY PRO DĚTI VE ŠKOLNÍM ROCE 2024-2025

Baví Vaše děti pohyb, zpívání, hry, malování? Právě pro ně připravujeme naše odpolední kroužky.

Aktuálně nabízíme:

STŘEDA

🌈 16.30-17.30 hod. Hudebně-pohybový kroužek

🌈 17.00-18.00 hod. Výtvarný kroužek

ČTVRTEK

🌈 16.30-17.30 hod. Výtvarný kroužek

KROUŽKY ZAČÍNAJÍ OD ŘÍJNA

Připojit se k nám můžete kdykoliv v průběhu školního roku. Platí se jen skutečně odchozené lekce.

Věk dětí uvedený u kroužků je orientační a po dohodě je možné do kroužku přijmout i šikovné mladší dítě. Podmínkou je, že zvládne spolupracovat s lektorkou.

Kroužky probíhají bez rodičů.

Podrobné informace najdete v části "kroužky"

Těšíme se na Vás

 

 
facebook
 
Instagram

 

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

galerie

 

Návod na tvoření na Velký pátek

Na Velký pátek se mimo jiné dějí kouzla a otvírá se země s poklady. Abychom se na takový poklad připravili, vytvoříme si mapu, podle které poklad budeme hledat.

Potřebujeme: větší papír (alespoň A3 nebo větší (můžeme slepit ze dvou papírů), příp. starou mapu, kterou už nikdo nebude používat), obrázkový časopis, který nám rodiče dovolí rozstříhat. Výběr obrázků je libovolný, ale měly by tam být nějaké dopravní prostředky, domy a v neposlední řadě nesmí chybět ani „podklad“, který bude cílem. Dále budeme potřebovat: nůžky, lepidlo na papír a opět barvičky, pastelky, či fixy.

Na papír nakreslíme cesty, pěšinky, hory, les, rybníky, moře atd., a k nim dolepíme obrázky z časopisů, které nám rodiče příp. pomohou vystřihnout. Postup lze udělat i opačně, nejprve nalepit, potom dokreslit. Můžeme nakreslit i kompas, abychom se podle mapy lépe orientovali. Až budeme s výtvorem spokojeni, poskládáme jej jako mapu a umístíme třeba na nástěnku, abychom si mapu mohli důkladně prohlédnout. Pak si se sourozenci i rodiči (prarodiči) můžete zahrát na hledání pokladů.

Domluvte se, kdo bude strážce pokladu, který na dobře ukryté místo uschová nějaký „poklad“ (třeba nějakou „mlsku“) a ostatní budou hledat. Strážce pak bude říkat „samá voda“ (pokud se budete od pokladu vzdalovat), nebo „přihořívá“ (budete-li se blížit). Můžete se také domluvit, že hledači mohou strážci klást otázky a on na ně bude odpovídat pouze ano nebo ne. Pak si můžete role vyměnit. Anebo si vymyslíte úplně jiná vlastní pravidla. Hodně zábavy!
Mapy opět můžete vyfotit a poslat Duháčkovi.